Lietuvos filatelija

LietuviškaiLIETUVISKAIENGLISHEnglish

Tinklapio naujienaTinklapio naujienos:

Nauji Lietuvos pašto ženklai:
 "Technikos paminklai. Kauno funikulieriai"
(2004.10.16).

Filateliniai skelbimai

Domenas filatelija.lt yra parduodamas

Domain filatelija.lt for sale

pirkti@eurotel.lt

 

Naujausi Lietuvos pašto ženklai (2004.10.16)

Lietuvos Respublikos pašto ženklai

 Technikos paminklai.

Kauno funikulieriai

Lietuvos Respublikos 1990-2003 metų iliustruotas pašto ženklų katalogas. Skirsnyje taip pat apibūdinti Lietuvos ženklų vandenženkliai, kai kurios ženklų atmainos.
Pateikiami 2004 ir 2005 metų pašto ženklų išleidimo planai.

Pašto proginiai antspaudai 1990 - 2003 metais

Filatelija Lietuvoje ir lietuviška filatelija užsienyje

Pasto proginis antspaudas Čia yra surašyti ir pateikti proginių, pirmosios dienos ir kai kurių kitų pašto antspaudų atvaizdai.
Pateikiamas proginių ir pirmosios dienos antspaudų planas artimiausiam laikotarpiui.

Pirmasis Lietuvos pasto zenklas Filatelinio gyvenimo Lietuvoje naujienos, parduotuvės, skyriai, firmos, prekiaujančios filateline produkcija, leidinio "Paštas ir Filatelija Lietuvoje" turinys ir straipsnių anotacijos, Lietuvos ir užsienio filatelistų klubų, draugijų ir filatelistų veikla, filatelijos entuziastai, tyrinėtojai ir kt.

Lietuvos filatelistų sąjunga

Filatelistų draugija "Lietuva" (JAV, Čikaga)

LFS emblema Šiame skirsnyje pateikiama informacija apie Lietuvos filatelistų sąjungą: įstatai, struktūra, valdybos ir tarybos narių pavardės bei adresai korespondencijai. Čia taip pat pateikiamos LFS veiklos naujienos, informacija apie parodas, renginius, leidinius ir kitą veiklą. Pateikiamas numatomų organizuoti Lietuvoje filatelijos parodų sąrašas. Gautas filatelistų draugijos "Lietuva" sveikinimas ryšium su parodos atidarymu. Šiame skirsnyje pateikiama informacija apie filatelistų draugiją "Lietuva", kuri jau daugiau kaip 50-imt metų veikia JAV, Čikagoje ir vienija filatelistus, kurie domisi lietuviška filatelija. Čia taip pat pateikiamos draugijos veiklos naujienos, informacija apie organizuojamas parodas, leidžiamus leidinius ir kt.

Filatelinės nuorodos internete

Lietuvos paštas ir filatelija

Nuorodos pateikiamos trijuose skyriuose: lituanistinės nuorodos, filatelinių skelbimų tinklapiai ir įvairios nuorodos. Pirmuosius du skyrius siekiama padaryti kuo išsamesniais, o bendrų nuorodų skyriuje pateikiami tik įdomesni ir išsamesni pasaulio tinklapiai, o taip pat tie tinklapiai, kuriuose yra nuoroda į Lietuvos Filatelijos tinklapį. Čia pateikiami Lietuvos ir tarptautiniai pašto siuntų gabenimo tarifai , pašto ženklai, išimti iš apyvartos, o taip pat įvairenybės apie Lietuvos ir pasaulio paštą - įvairūs pašto lipdukai, pašto dėžučių pavyzdžiai ir kt.

Lietuviška tematika SSRS filatelijoje 1940-1990 m.

Lietuvos žemių pašto ženklai

Skirsnis sudarytas iš kelių skyrių:  SSRS pašto ženklai, kuriuose pavaizduoti su Lietuva susiję žmonės, įvykiai ir kt., lietuviškos tematikos arba Lietuvoje naudoti specialūs pašto antspaudai, lietuviškos tematikos ženkliniai vokai. Šiame skirsnyje kol kas aprašyti tik "Vidurinės Lietuvos" pašto ženklai, pateikiama trumpa šio krašto istorija, tame tarpe ir pašto srityje. Numatoma paruošti Klaipėdos krašte ir kitose vietovėse naudotų pašto ženklų aprašymus.

Žodynai, bibliografija, archyvas, kiti duomenys

Filatelijos įvairenybės ir jumoras

Šiame skirsnyje pateikiamas aiškinamasis filatelinių terminų žodynas, lituanistinės literatūros ir straipsnių bibliografijos faktai, tinklapio archyvas, lietuviškų proginių ir aukų lipdžių aprašymai..  Šiame skirsnyje pateikiami anekdotai, jumoras ir visa kita apie filateliją, kas netelpa į kitus šio tinklapio skirsnius.

Filateliniai skelbimai (skelbimų skirsnis rašymui laikinai neveikia)

Čia jūs galite parašyti ką kolekcionuojate, ką norėtumėte gauti, ką galite duoti kitiems ir kokiais būdais (pirkti, parduoti, keistis ir pan.) Jūsų skelbimas tuoj pat bus įrašytas į skelbimų knygą ir jį galės perskaityti visi šio puslapio lankytojai. Šiame skelbimų puslapyje Jūsų skelbimas bus laikomas ne trumpiau, kaip 90 dienų. 

NAUJIENOS ir AKTUALIJOS 

1990-2001 m. Lietuvos pašto ženklų katalogas. (Sudaryt. A.Jankauskas)

Lietuvos filatelistų apdovanojimai Bankoko (Tailandas) parodoje


Priminimas Jeigu Jūs norite panaudoti šio puslapio medžiagą kitur, būtina nuoroda į šį tinklapį. Jeigu Jūs rašysite laišką pagal šio tinklalapio skelbimų ar kituose skirsniuose esančius adresus, būtina nuoroda, kad adresas gautas iš Lietuvos Filatelijos tinklapio. Dėkoju.

Jeigu Jūs užsiregistruosite šio puslapio skaitytoju, tai kiekvieną kartą kai čia bus padaryti pakeitimai ar papildymai gausite e-paštu pranešimą apie tai. Įvedę savo e-pašto adresą spauskite "Registruoti" ir pereisite į šios paslaugos tiekėjo serverį, kuriame dar kartą surinkite savo e-pašto adresa ir patvirtinkite savo pageidavimą. Po to grižkite atgal į ši puslapį. 

Jūsų e-mail adresas: 

Aplankykite šiuos tinklapius: [ Mano asmeninis tinklapis ] [ Lietuvos banknotai ir monetos ] [ Alaus butelių dangteliai ] [ LY2NOZ: Radijo mėgėjo tinklalapis ]


Top100.lt

E-mail

Mūsų arbatos - atgaiva kūnui ir sielai

© Lietuvos filatelija, Lietava.lt, 1998-2011

VERUS parduotuviu tinklas- tinklalapio remejas
: laisvalaikio užsiėmimų rėmėjas

Odinės galanterijos ir avalynės parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Mažeikiuose, Utenoje.