Lietuvos Filatelistų Sąjungos valdyba ir taryba


Pirmininkas Vygintas Bubnys vygintas-bubnys@xxx.lt
Pirmininko pavaduotojas (ryšiai su Lietuvos ir užsienio skyriais) Eugenijus Ušpuras eugeniju@isag.lei.lt
Sekretorius Kestutis Mikoliūnas kestas@filatelija.lt
Metodine pagalba Jonas Šalavėjus j.salavejus@post.lt
Pašto mokos ženklų leidyba Ričardas Vainora j.stasiuliene@susk-dujos.lt
Parodų organizavimas Henrikas Kebeikis h.kebeikis@tkti.lt
Organizacine veikla Petras Rutkauskas bpetras@takas.lt
Organizacine veikla Mečislovas Kereševičius m.keresevicius@post.lt
Organizacine veikla Edmundas Liesis
LFS Tarybą sudaro valdybos nariai, o taip pat Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Telšių skyrių pirmininkai.

Lietuvos Filatelistų Sąjungos skyriai

Eil.nr. Pavadinimas Pirmininkas Adresas korespondencijai
1 Vilniaus Jonas Načiūnas A/d 1054. LT-2001 Vilnius.
2 Kauno Eugenijus Ušpuras A/d 177. LT-3000 Kaunas
3 Klaipėdos V.Miltenis Nidos 56-62, Klaipeda
4 Panevėžio Jonas Žakevičius A/d. 54, LT-5300 Panevežys
5 Šiaulių Gerardas Lesčius Korsako 27-11, Šiauliai
6 Akmenės nėra duomenų .
7 Alytaus . .
8 Anykščių . .
9 Biržų nėra duomenų .
10 Druskininkų Anatolijus Katčenka Dabintos 25, LT-4690 Druskininkai
11 Iganalinos nėra duomenų .
12 Jonavos L.Misiulis A/d 29. 5000 Jonava
13 Joniškio Henrikas Gricius Melioratorių 1-6, LT-5150 Joniškis
14 Kelmės Valerijus Paulionis Ateities 3, Kelmė LT-5470
15 Kedainių nėra duomenų .
16 Lazdijų Mindaugas Unguraitis Taikos 1, LT-4566 Seirijai
17 Marijampolės . .
18 Mažeikių nėra duomenų .
19 Pakruojo Vladas Nikontas Dariaus ir Girėno 51a-3, LT-5220 Pakruojis
20 Palangos Jokūbas Ilgaudas Sodų 3-7, LT-5720 Palanga
21 Pasvalio nėra duomenų .
22 Plungės Vladas Rimeikis Mačernio 25-8, LT-5640 Plungė
23 Prienų nėra duomenų .
24 Radviliškis nera duomenu .
25 Raseiniai nėra duomenų .
26 Kretinga J.Šilinskas Dariaus ir Girėno 17-1, Salantai, Kretingos raj.
27 Skuodas Virginijus Jokšas Algirdo 2-14, LT 5670 Skuodas
28 Šakiai . .
29 Šalčininkai nėra duomenų .
30 Šilalė Gintautas Tilmantas Maironio 24-16, LT-5920 Šilalė
31 Šilutė nėra duomenų .
32 Švenčionėliai V.Striužas Žilvicių 14a-24, LT-4720 Švenčionėliai
33 Tauragė . .
34 Telšiai Kajetonas Šliogeris (pirmininkas) Respublikos 20-48, LT-5610 Telšiai
Vilius Klemanskis (sekretorius-iždininkas) Vilniaus 2-32, LT-5610 Telšiai
35 Trakai Henrikas Pliopa Mindaugo 8-31, LT-4050 Trakai
36 Ukmerge Juozas Vilys (pirmininkas) Basanavičiaus 6A-16, LT-4120 Ukmerge
Albinas Usoris (sekretorius) Vytauto 77, LT-4120 Ukmergė (d)
37 Utena nėra duomenų .
38 Varėna Algimantas Gražys Valkininkų geležinkelio stoties gyvenvietė 2 -3, LT-4620
39 Vilkaviškis Ričardas Grinevičius Lauko gt. 2, LT-4270 Vilkaviškis
40 Zarasai Zenonas Šiaučiūnas A/d 29, Zarasai, LT-4780
Visi duomenys yra patikslinti 2003 m. lapkričio mėn. Apie pasikeitimus arba netikslumus prašome informuoti. Ten, kur šalia skyriaus nėra jokių įrašų reiškia, kad duomenys yra tikslinami.

© Lietuvos Filatelija, 2003.