Mano hobi
.
Filatelija
Pasto zenklas
Renku švarius (nepraėjusius pašto) buvusios SSSR (iki 1959 metų), Rusijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Prancūzijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos pašto ženklus, o taip pat įvairią filatelinę medžiagą iš Lietuvos ir apie Lietuvą: pašto ženklus, įvairiais laikotarpiais Lietuvos teritorijoje praėjusius paštą vokus ir atvirlaiškius ir kt. Taip pat renku lituanistinę filatelinę literatūrą bei žinias ir filatelistų atsiminimus apie lietuvišką filateliją Lietuvoje ir užsienyje. Esu padaręs ir tvarkau tinklapį internete "Lietuvos filatelija".
Lietuvos Filatelija
.
Drugių kolekcija
Vasarinis mano hobi - drugelių kolekcija. Šiuo metu savo kolekcijoje turiu apie 200 (iš esamų Lietuvoje ~1000 rūšių) įvairių Lietuvos drugių iš kurių didesnė dalis, yra naktiniai drugiai. Savo Lietuvos drugių kolekciją stengiuosi papildyti tik tais egzemplioriais, kuriuos pats sugaunu ir paruošiu kolekcijai. Labai įdomu yra ieškoti ir gaudyti naktinius drugius, malonu stebėti ir atrasti retą ar trūkstamą kolekcijai dieninį drugį saulėtą vasaros dieną pievoje, kurioje jų skraido šimtai. Keistis, pirkti, parduoti drugių nepraktikuoju. 
Lietuvos drugių atlasas: R.Kazlauskas. Lietuvos drugiai. Vilnius, Mokslas 1984 m.
.
Numizmatika
Jeigu pasitaiko galimybė (ypač esant kelionėse), visada pasidedu į albumą tos šalies įvairių nominalų monetas, kuriu jau turiu gal iš 20 valstybių. Taip pat domina įvairūs mokėjimo žetonai. Senų monetų specialiai nerenku, bet jeigu pasitaiko, pasidedu. 
Numizmatika - mokslas apie monetas. Graik. nomos- įstatymu leidžiama mokėjimo priemonė, iš jo, nomizma - moneta. Lietuvos pinigai.
.
Alaus butelių dangteliai
Vienas ar su draugais išgėręs alaus butelį jau seniai pasilikdavau butelio dangtelį, jei jis man patikdavo.  Kai tokių dangtelių susikaupė keletas gerų saujų, pabandžiau juos suskirstyti pagal šalis ir man pasirodė, kad jų labai daug ir tai jau kolekcija. Bet, kai internete pasidomėjau šia kolekcionavimo sritimi, kur kolekcijos skaičiuojamos tūkstančiais vienetų, kaip tik ir  pradėjau jų specialiai ieškoti. Apie savo alaus dangtelių kolekciją esu padaręs tinklapio internete metmenis, bet tai kol kas tik pradžia ir lygiuotis į rimtus alus dangtelių tinklapius ir jų kolekcijas dar negaliu.
Alaus butelių dangteliai
.
Kelionės
Geriausias poilsis - tai pamatyti kažką naujo, pakeliauti po kitas šalis, pamatyti savo akimis tai, ką rodo televizijos kelionių programos. Beveik kiekvienais metais važiuojame su šeima kur nors toliau nuo namų. Ne lėktuvais skrendame, ne viešbučiuose nakvojame, ne restoranuose valgome, bet su savo automobiliu, savo palapinę skleidžiame kempinguose ir valgį ruošiame ant kelioninės viryklės prie palapinės. Taip esame keliavę po Lietuvą, Lenkiją, Čekiją, Austriją, Vokietiją, Slovakiją, Italiją, Kroatiją. Man ir mano šeimai toks poilsis - pats geriausias.
Kelionė po Lenkijos Tatrus. Zakopanė.
.
Radiomėgėjystė 
Gal todėl, kad nebuvau labai stiprus radiotechnikoje, neturėjau artimų draugų kurie tuo užsiima, o gal ir todėl, kad tai buvo vienas iš daugelio  norų, kuris nėra lengvai įgyvendinamas, mano radijo mėgėjo stažas dar labai nedidelis. Dabar juo jau esu ir mane kvieskite LY2NOZ, nors kol kas pasirodau tik 2 metruose. Tačiau juk niekas nestovi vietoje ir mano bangos ilgis tikrai ilgės. Internete esu padaręs radiomėgėjams skirtą tinklapį. 73 !
Mano, LY2NOZ Radiomėgėjiškas tinklapis.
.
Aforizmai
Kažkada labai seniai, kai saulė skaisčiau švietė ir lietaus lašai buvo didesni, o aš tai pastebėdavau ir tuo stebėdavausi, rašiau aforizmus, jumoreskas ir kt. niekus. Dabar tai - jau šio mano hobi istorija, nes bėgant metams pradėjau nebepastebėti tų smulkmenų, kurios kažkada džiugino. 1970 - 1988 metais beveik kieviename "Moksleivio", "Šluotos" ir kai kurių kitų leidinių puslapiuose buvo mano aforizmų, o kartais ir jumoreskų. Deja, viskas baigėsi tuo, kad išėjo du aforizmų rinkiniai (1983 m. "Mintys minta mintimis" ir 1988 metais "Buities priebutyje"), kuriuose šalia kitų autorių buvo ir mano aforizmų. 
Ieškome žmogaus, kuris mus suprastų ir tariamės radę, kai mus pagiria.
.
Pagrindinis hobi - gyvenimas
Homo sum, humani nihil a me alienum puto
Aš toks esu buvau ir būsiu, kitoks jau būti negaliu, nemoku padalint per pusę, nei idealų, nei kelių...
© Vasario tinklapis, 1998-2001.