Apie mane
ir jeigu pamatysite šiose nuotraukose save ar savo draugus, parašykite man...

Namas, kuriame praėjo mano vaikystė
Gimiau 1954 metais Vilniuje, Užupyje, šalia Vilnelės. Ikimokyklinės vaikystės prisiminimai prasideda ir baigiasi dideliu sodu šalia namo, kuriame gyvenome, senomis Bernardinų kapinėmis, kurių pavadinimą sužinojau jau vėliau, žilu gruzinu, kuris gyveno priešais ir laikė balandžius, o taip pat vasarų laukimu, kada su mama važiuodavome į kaimą pas senelius. Dabar jau nebėra nei to namo, nei sodo, nes toje vietoje dabar yra Vilijos fabriko teritorija. O taip atrodė Trys Kryžiai 1954 metais iki jų nugriovimo.
As su tevais 1956 metais
As su merginomis 1956 metais Kryziu kalnas iki nugriovimo 1953 metais
 
1962 metais pradėjau lankyti Vilniaus 16-ą vidurinę mokyklą.
 
Vilniaus 16 mok. pirmokai 1962 metais
Ši nuotrauka buvo išspausdinta laikraštyje "Tiesa" rugsėjo pirmosiomis dienomis 1962 metais.
 
Vilniaus 16 mok 4a klase 1965 metais Pirmaisiais metais mūsų klasės auklėtoja buvo mokytoja Laima Bulotienė, penktoje klasėje geografijos mokė; mokytojas, kurio pravardė buvo Bizonas, vokiečių kalbos mane mokė mokytoja Devindauskaitė, kuri būdama mokyklos pionierių vadove griežtai reikalavo, kad visi pionieriai būtų su kaklaraiščiais.
1971 metais tėvai persikėlė gyventi į Grigiškes ir aš toliau mokiausi Grigiškių vidurinės mokyklos 6-ają lietuvišką klasę. Čia vienoje mokykloje buvo rusiškos ir lietuviškos klasės, o kai kurie mūsų klasės mokiniai pertraukų metu tarpusavyje kalbėdavo rusiškai (!!!). Tokiems paaugliams, kaip buvau aš, gyvenimas Grigiškese virte virė - žvejyba Vokės upelyje, žaidimai aplink esanciuose miškuose, vakarais kinas kultūros namuose, kur mūsų, neturinčių 16 metų nenorėdavo leisti į vakarinius seansus... Grigiškėse ir dabar gyvena anų, šviesių paauglystės metų mano draugai: Algis, Jonas, Česka. O Saulius gyvena Vilniuje, Tadas - Lentvaryje, bet visi jie gyvena mano jaunystėje ir niekur kitur. Atsimenu, kai reikėjo išvažiuoti iš Grigiškių nes gavome butą Vilniuje, dar ilgai vos ne kiekvieną diena važinėjau pas savo draugus į ten...
Grigiskese su draugais 1969 metais Mano Grigiskiu draugai. 1969 metais
 
Su Vilniaus 34 mok klasiokais 1972 metais
Vidurinę mokyklą baigiau vėl Vilniuje - mes buvome pirmoji Vilniaus 34-osios vidurinės mokyklos abiturientų laida. Mokyklinių metų draugai ir draugės visada mieli tuo, kad jie dažniausiai susiję su tuo, kas buvo pirmą kartą. Pirmasis šokių vakaras ir pirmieji konfliktai po jo, pirmosios platėjančios kelnės pagal tų laikų madą ir pirmoji surūkyta cigaretė. Pirmą kartą aplankyta kavinė - tai buvo Literatų svetainė ir tūkstančius kartų praeitas Lenino prospektas, tada vadintas BRODU. Šokiai Ryšininkų kultūros namuose, "konservoje" ir, žinoma, "visiukuose", kur dažniausiai grodavo "antanėliai".
Su Vilniaus 34 mok klasiokais 1972 metais
Su klases draugais 1972 metais. Gintaras, as, Zita, Virga.

Baigęs vidurinę mokyklą vienerius metus mokiausi Vilniaus 21-oje technikos mokykloje, o sekančiais metais įstojau į Vilniaus Valstybinį Universitetą. Dabar, matyt, sunku su kažkuo lyginti rudeninių darbų kolūkiuose ir studentų statybinių būrių romantiką. Tada buvo ir karinis mokymas, kur kiekvieną kartą vos ne su liniuote matuodavo plaukų ilgį, komjaunimo susirinkimai ir privalomas paskyrimas į darbo vietą baigus Universitetą. Kaip tik tuo metu mano klasiokė Zita tapo mano žmona, o 1978 metais ji pagimdė dukrą Sigą.
Vaikinai.Universiteto kolukinis ruduo 1977 metais. Merginos. Universiteto vasara kolukyje 1975 metais.
Studentai kolūkyje po dienos darbų kolūkyje 1977 m. Studentės kolūkyje po dienos darbų kolūkyje 1975 m.

Po to jau gyvenimas... Darbas... Šeima... Ir bėgantis laikas...
 
Mano šeima 1993 metais

Banerio dizainas: Siga Mikoliunaite

©[ Vasario tinklalapis ]